Selected tab:


Nasıl sipariş verebilirim?

Sitemiz üzerinden sipariş verebilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir.

Üyeliğinizi oluşturduktan sonra satın almak istediğiniz ürünün sayfasına giderek sipariş vermek sitediğiniz ürünleri “Sepete Ekle” butonuna basarak, sepetinize ekleyebilirsiniz. Daha sonrasında sayfamızın Sol üst tarafında bulunan “Sipariş Ver” e tıklayarak, sistemin size soracağı kargo ve teslimat bilgilerinden sonra ödeme bilgilerinizi yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

Öncelikle üye olurken dolduracağınız üye formunun eksiksiz ve güncel bilgiler içermesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Siparişiniz sonrasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcilerimiz, üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden yararlanarak sizinle irtibata geçecektir.

Siparişiniz, girmiş olduğunuz teslimat adresinize gönderilecektir. Sipariş teslimatı sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için adresinizi tüm detaylarıyla yazmanız gerekmektedir.

Siparişim nasıl gönderilecektir?

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz motorlu kuryelerimiz ile gönderilmektedir.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişinizi Hesabım > Siparişlerim başlığı altından iptal edebilirsiniz. İşlem gören siparişler için iptal işlemi gerçekleştirilemeyecek, sipariş size teslim edildikten sonra "İade Talebi" olarak işlem görecektir.

Siparişimi verdim, bundan sonra ne olacak?

Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimize ulaştıktan sonra, sitemize üyelik oluştururken kullandığınız email adresinize tarafımızdan siparişinizin detayını belirten bir mail gönderilecektir.

Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve motorlu kuryelerimizce tarafınıza teslim etmek üzere gönderilecektir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra gönderimi ortalama 30 dk içerisinde sağlanacaktır.

Siparişimin durumun nasıl takip edebilirim?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda bulunan siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.

Üye olmak ücretli midir?

damakpide.com.tr'ye üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek ve her türlü fırsattan haberdar olabilmek için hemen üye olabilirsiniz. Üye olmak için tıklayınız.

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Alışveriş yapabilmeniz için üyelik bilgilerini doldurmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Üyelik İşlemleri ekranında "Üye Girişi" bölümünde bulunan "şifremi unuttum" adımından sitemize kayıt olurken kullandığınız e-mail adresinizi girin. Kısa bir süre sonra e-mail adresinize kayıt olurken girdiğiniz şifreniz gönderilecektir.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi iptal etmek için Hesabım başlığı altında bulunan "Üyelik Bilgilerim" bölümünde "Üyeliğimi İptal Et" seçeneğini seçerek iptal sürecinizi başlatabilirsiniz.

Kapıda Ödeme

Siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme hizmet bedeli yoktur. Sipariş işlemlerinin tamamlanması için Sepet tutarının minimum 50 TL olması gerekmektedir. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adresinizi tanımlamanız gerekmektedir.Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş tutarı nakit, kredi kartı ve ticket ödeme ile tamamlanır.